دیتیلینگ خودرو چیست و چه اهمیتی دارد؟

دیتیلینگ خودرو چیست و چه اهمیتی دارد؟

اغلب افرادی که علاقه ی زیادی به خودرو دارند و اصطلاحا عشق ماشین هستند ، با دیتیلینگ آشنایی دارند.

دیتیلینگ به مجموعه عملیاتی گفته می شود که جهت تمیز کردن ، جرم گیری و نو کردن داخل و خارج خودرو انجام می شود.

با انجام یک کارواش سنتی ، تنها بدنه خودروی شما شستشو و نهایتا داخل کابین جارو می شود . اما وقتی ماشینتان را به یک دیتیلر بسپارید ، آن را مثل روز اول ، یا به عبارتی صفر و نمایشگاهی تحویل می گیرید.

کالینان ، یکی از تخصصی ترین مراکز دیتیل خودرو در اصفهان است . این مرکز با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و نیروهای متخصص ، کلیه ی مراحل صفرشویی ، واکس و پولیش و سرامیک را ارائه می دهد .

درعملیات صفرشویی، ابتدا تمام قطعات موتوری خودرو و حتا قطعات برقی، چربی زدایی می شود . این مراحل با استفاده از دستگاه بخار گرم و خشک پرفشار و بدون نیاز به مواد شیمیایی صورت می گیرد . بنابراین هیچ آسیبی به خودرو وارد نخواهد شد.

با پولیش کاری ، بدنه خودرو بصورت تخصصی لکه گیری شده و قسمت های مات شده از آفتاب یا خش خوردگی ها به شفافیت اولیه خود باز می گردد. سپس خط و خش های عمیق و سطحی بدنه شناسایی شده و ترمیم می شود.

در پایان ، یک لایه ی محافظ و ماندگار سرامیکی بر روی بدنه ی خودرو قرار می گیرد که موجب براق شدن رنگ آن و محافظت در برابر آفتاب سوختگی و ایجاد خراش می شود.

دیتیل کردن خودرو ، از این جهت اهمیت دارد که از پوسیدگی و کهنه شدن خودروی شما جلوگیری می کند . این مراحل باعث زنده شدن تمام قسمت های ماشین می شود و همواره ارزش آن را حفظ می کند.

, , , , , , , , , , , ,

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست